Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Michigan

Satılık Emlak Michigan

Güneyde, gölün iç sularını da ayıran Ohio ve Indiana ile sınırları vardır. Sularda ayrıca, güneyden kuzeye, Michigan ve Michigan'da Illinois ve Wisconsin ile batı sınırlarının çoğu; Wisconsin ile karada bir parçası için.

Michigan'daki emlak piyasası 2017 yılında önemli bir büyüme kaydetmiştir. Satıcılar için mükemmel sonuçlar veren bir yıl olmuştur. Michigan gayrimenkul piyasasında 2018'de Michigan'da satılık emlak için 2018 kayıtlıdır.

Michigan'da piyasaya sürülmek için yüksek bir satış potansiyeli var.

Michigan ile ilgili olumlu şey, sürekli büyüyen ekonomidir. Sadece üç yıl olumlu bir artış kaydetti. 2018 için dikkat edilmesi gereken endüstriler gıda, enerji, sağlık, bilgi teknolojisi, su ve ulaşımdır. Michigan, otomotiv endüstrisinde hala bir lider.

İlkbahar, Michigan'ın yurt içi alım sezonunun yüksek noktasıdır ve Michigan'daki bazı satış fiyatlarının artacağını tahmin ediyoruz. Pazar artıyor. Ortalama ev fiyatı yıllık% 6,2 artışla güncellenmektedir. Fiyatlar, vaka başına düşük bir getiri.

Gerçek şu ki, emlak piyasasında güven eksikliği, uygun olduğunda Michigan'da satılık emlak yatırımlarına engel değildir.

Evin toplam değeri 2017 yılında ortalama% 6,9 artmıştır. Yükselen konut fiyatları ile daha fazla kişi satmaya istekli olabilir. Bu en popüler alışveriş mevsimi boyunca vakaların genel olarak% 2'den daha fazla artmayacağını tahmin ederken, ufukta daha fazla stok bekliyoruz.

Yaşayan en iyi yerler: Ann Arbor, Lansing ve Ypsilanti.

Detroit, hareketli bir metropol oldu, ancak yine de, Michigan'da satılık bir gayrimenkul satın almak veya satın almak için en iyi yerler listesinde değil, yine büyüyor. Michigan'da satın aldığınız yer, yönlendirmek istediğiniz yaşam tarzınıza çok bağlıdır. İlkbaharda orman ve su ve kar istiyorsanız, U.P. ya da alt kuzey yarımadasında. Gece hayatı ve eğlence ile gelişen şehirler istiyorsanız, Michigan'ın üç metropol alanını düşünün.

Büyük bir sanat topluluğuna, pek çok gece hayatına ve bir çok biraya sahip bir şehir arıyorsanız, Grand Rapids'ten başka bir yere bakmayın. Beer City ABD, ünlü ArtPrize de dahil olmak üzere birçok festivallere ev sahipliği yapan canlı bir metropol. Wyoming gibi varoşlarda bile değerler sürekli artmaktadır. Yıl bitmeden% 5'lik bir artış bekliyoruz.

Ann Arbor bölgesinde konut maliyetleri sürekli artmaktadır. Ek masraflar, yerel sakinlere göre şu anda Ypsilanti'de ev aramak için birçok alıcı ve kiracıyı bastırıyor. Ann Arbor, Michigan eyaletinde bir üniversite şehri ve bir tamircidir.

Bu dönemde şehirlerden bahsedilirken, Lansing bir alıcının piyasasını sunuyor. Eyalet başkenti yaşamak için ideal bir yer, Michigan'da satılık bir mülk satın almak, çalışmak ve zengin bir gece hayatı sunuyor.

  •  
    Michigan'da Boom 2018: Neden ve Nerede Bir Ev Almak

    Michigan'da Boom 2018: Neden ve Nerede Bir Ev Almak Detroit'in muhteşem şehrinin beşiği olan Michigan, yıllardır en büyük Amerikan otomobil üreticisi ve aynı zamanda Diego Riviera'daki duvar resimleri için bir ilham kaynağı olmuştur. Motown plak şirketinin koltuğu, bugün aynı zamanda gayrimenkul d ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 8306

Satilik Diğer (Ticari), Michigan, Detroit, Detroit, 7310 Pierson St

677,085.94TRY
Satilik
Diğer (Ticari)

800 m²
Bu ev 675 $ kiraya verilir
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB